Nová sezóna - Citroen Racing Trophy CZ 2012 (RALLY)

Motorsport
01.04.2012

F T G

Nová sezóna - Citroen Racing Trophy CZ 2012 (RALLY)

Po úspěšné loňské sezoně vypsal Citroën Racing ve spolupráci s českým promotérem Gekon Racing další ročník Citroën Racing Trophy CZ 2012. Tento seriál je opět otevřen soutěžícím s vozy Citroën DS3 R3T a Citroën C2-R2 Max.

O finanční prémie a body do celkové klasifikace Citroën Racing Trophy CZ 2012 budou účastníci bojovat v šesti podnicích Mediasport MMČR 2012. Na pohárovém kalendáři se nic nemění, promotér nechává „ze hry“ klatovskou Šumavu, nadále v něm zůstává nejprestižnější domácí soutěž Barum Czech Rally Zlín, která je opět součástí ME a IRC.

„Zatímco v loňském roce převažoval objem finančních prémií pro cé-dvojky, v nadcházející sezoně tomu bude naopak. Citroën Racing jednoznačně preferuje vozy Citroën DS3 R3T, což se muselo projevit i v našich propozicích na novou sezonu. Věřím, že tato nová skutečnost přiláká na start nové posádky s modelem DS3, zatímco soutěžící s C2-R2 nám nadále zachovají přízeň“ konstatuje Tomáš Pletka, zástupce promotéra Gekon Racing, který v nejbližší době představí i řadu dalších novinek pro nadcházející sezonu.

Kalendář Citroën Racing Trophy CZ 2012

23. – 24. Března Valašská rally Val. Meziříčí

25. – 26. Května Rally Český Krumlov

22. – 23. Června Rally Hustopeče

13. – 15. Července Bohemia Rally

31.srpna – 2.září Barum Rally Zlín

4. – 6. Října Rally Příbram

Více informací na www.citroenracingtrophy.cz

Tým AUTOiNDEX.cz

Fotogalerie

Reklama:
  • Citroen - 100 let -
  • Kvalitní díly.cz -
  • Citroen -
  • Janovapec -
  • Povinné ručení
    Využijte také možnosti sjednat si výrazně levnější povinné ručení přes internet.
  • Racinglife -
  • Awis -