Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition: Pouze pro prvních 300 klientů

Novinky
04.09.2022

F T G

Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition: Pouze pro prvních 300 klientů

Nový Peugeot 408 byl odhalen na začátku léta a velkolepě představen 4. srpna v průhledné a otočné vitríně „The Sphere“ umožňující ukázat vůz ze všech úhlů. Světová premiéra nového modelu se odehraje na pařížském autosalonu ve dnech 17.–23. října. Od 1. září si může prvních 300 zákazníků tento vůz objednat.

Prvních 300 vozů Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition poskytne svým majitelům to nejlepší z hlediska designu, barevnosti, technologií a výbavy – navíc s exkluzivní nabídkou balíčků pro dobíjení ze soukromých a veřejných dobíjecích stanic.

Peugeot 408, nečekaný ze všech úhlů

Peugeot přináší s novým modelem 408 na automobilový trh zcela novou siluetu vozu. Vzhled tohoto zvýšeného fastbacku evokujícího šelmu je naprosto inovativní. Peugeot 408 mění principy hatchbacku, které obohacuje o prvky typické pro SUV. Jeho efektivní architektura nabízí velký zavazadelník a štědrý prostor pro cestující ve 2. řadě. Řidiči poskytuje Peugeot 408 ty nejintenzivnější pocity z jízdy díky nejnovější generaci kabiny Peugeot i-Cockpit®, kterou lze okamžitě rozeznat podle kompaktního volantu zajišťujícího potěšení z řízení a snadné ovládání.

Důraz je kladen na kvalitu provedení kabiny v kombinaci s konektivitou zahrnující nejmodernější technologie pro intuitivnější zážitek z jízdy a cestování. Vůz je vybaven nejmodernějšími asistenčními systémy, které spojují pohodlí a bezpečnost. Nový Peugeot 408 bude nabízen ve stupních výbavy Allure a GT.

Speciální nabídka 408 Plug-in Hybrid 225 First Edition

Zcela nový model Peugeot 408 lze od 1. září 2022 objednávat v předpremiéře ve špičkové verzi First Edition. Jedná se o limitovanou edici s následující standardní výbavou:

 • Zcela nový odstín Obsession Blue, který se mění podle úhlu pohledu a zajišťuje hru světla s fasetami karoserie;
 • Plug-in hybridní motor o výkonu 225 k;
 • Nejnovější generace kabiny Peugeot i-Cockpit® s kompaktním volantem, 3D digitálním sdruženým přístrojem, 10" dotykovým displejem, plně konfigurovatelnými přepínači i-toggles, funkcí pro rozpoznávání hlasu a systémem infotainmentu i-Connect Advanced včetně on-line navigace;
 • Monolitická litá 20" kola se zcela novým designem;
 • Sedadla s čalouněním ze tří materiálů (TEP, látka a Alcantara®) a elektrickým nastavováním (s vyhříváním a masážní funkcí);
 • Palubní nabíječka 7,4 kW;
 • Balíček pro dobíjení vozu.

Nabídka Peugeot 408 First Edition je ke koupi výhradně online na prodejním portálu Peugeot Store, kde nakupují hlavně francouzští zákazníci. Chcete-li být majitelem modelu Peugeot 408, musíte si počkat do příštího roku, kdy by se měl objevit na českém trhu. Naladit se na něj ale můžete už teď, navštívíte-li říjnový pařížský autosalon. Zde bude tento vůz nepochybně hlavní atrakcí.

 

Fotogalerie

Autoinzerce:
Reklama:
 • Kvalitní díly.cz -
 • Janovapec -
 • Povinné ručení
  Využijte také možnosti sjednat si výrazně levnější povinné ručení přes internet.
 • Racinglife -
 • Awis -