ÚDAJE SPOLEČNOSTI

Firma:Motobikes
Adresa:Bylany 135
Město:Bylany 53801
Kraj:Pardubický kraj
Telefon:608343455
Fax:
E-mail:info@motobikes.cz
Web-stránka:www.motobikes.cz
Zaměření: prodej nových motocyklů, prodej ojetých motocyklů, klempířské práce, prodej motodoplňků, motoservis, příprava na STK + emise, prodej havarovaných motocyklů, opravy motorů, motolakovna, opravy převodovek, prodej originálních náhradních dílů, výkup za hotové, pojištění, prodej nových autodílů, prodej na splátky, prodej použitých motodílů, dovoz na objednávku, odtahová služba, pneuservis, prodej motolaků, rovnání na stolici
Motodoplňky: ostatní, náhradní díly
Motoslužby: pojištění, povinné ručení, leasing, ostatní
Podrobnější
informace:
Motobikes s.r.o. – se specializuje na dovoz a prodej motocyklů na náš motocyklový trh. Podle potřeb nebo i přání zákazníků následně provádí i kontrolní a servisní práce se zaměřením na nejrozšířenější motocyklové značky na našich silnicích.
Provozní doba:Po-Pá 8-12 13-17
Sobota 8-13
Motto společnosti:DŘÍVE NEŽ KOUPÍTE NEBO PRODÁTE MOTOCYKL, ZAVOLEJTE K NÁM !

LOGO SPOLEČNOSTI

FOTOGRAFIE SPOLEČNOSTI

č. 1

      č. 2


Zvětšit foto 1 / 2 / všechny


>> zobrazit celkovou nabídku
>> kontaktovat prodejce
>> tisk údajů společnosti
>> poslat údaje emailem
>> zpět na všechny prodejce

Motoristický portál AUTOINDEX.CZ se řadí mezi jednu z nejnavštěvovanějších databází autobazarů a soukromé auto inzerce včetně sítě prodejců z celé ČR. Soukromá auto inzerce je zcela zdarma a v její nabídce se nachází přes 20.000 pravidelně aktualizovaných vozů. Mezi další služby patří internetový obchod s autopříslušenstvím a různými doplňky. Atraktivitu rovněž zajišťují testy a recenze těch nejzajímavějších automobilových novinek na evropských trzích.