ČTĚTE S NÁMI nastavit jako homepage 
Zpět na seznam článků

Moderní centrum AUDI v pražských Kunraticích (NOVINKA)

Prestižní značka Audi dále rozšířuje svoji prodejní a servisní síť v České republice. V polovině listopadu se představil skutečně zdařilý autosalón Auto Jarov Kunratice, který se stává zcela novým prodejním a servisním místem pro české zákazníky značky Audi. Novinkou je také prodejní koncept Audi Sport pro zájemce o vysokovýkonné sportovní vozy Audi RS a Audi R8. V prostorách rozlehlého moderního servisu nechybí ani kompletní servisní vybavení pro budoucí elektrickou mobilitu.

Kunratický terminál Audi v Praze 4 zaujme nejen svou velikostí, ale i exkluzivitou, protože jako první v České republice přichází s prodejním konceptem Audi Sport. Právě v něm se odráží úzký vztah značky Audi k motoristickému sportu.“ Věřím, že se nový terminál Audi Auto Jarov Kunratice stane pro naše zákazníky místem, kam se budou rádi vracet,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Auto Jarov Kunratice je v současnosti nejmodernější a zároveň největší prodejní terminál této značky u nás. Unikátní je zde i vystavení vozů ve dvou podlažích. Na hlavní ploše showroomu o rozloze 900m2 bude prezentováno až 23 vozů. Dva nejexkluzivnější kusy (pravděpodobně některý z modelů RS či R8) však budou čekat na galerii v prvním podlaží, což zajistí budoucím potenciálním zájemcům lepší kontakt s modely a potřebné soukromí při jejich konkrétním výběru.

Celý komplex vybudovaný za téměř 180 mil. Kč se skládá ze čtyř pater, která efektně spojuje točitý výjezd s nosností 2,5 tuny. Neobvyklá je i kapacita zdejších prostor. Do spodních garáží lze zaparkovat až 70 vozů. Ve vnitřních částech showroomu vedle vystavených 25 vozů nechybí ani zakryté parkoviště na střeše pro dalších třicet vozů. Servisní zázemí je vybaveno skutečně tou nejmodernější opravárenskou technikou.

Značka Audi, která dnes aktuálně nabízí téměř 50 modelů, pokračuje ve své produktové a marketingové ofenzivě prostřednictvím financování a pojištění, servisních balíčků, paketů výbav nebo čtyřleté záruky na nové vozy. Tato prakticky celosvětová značka v současnosti plně reflektuje na růst trhu s luxusními vozy a zvyšující se podíl vozů kategorie SUV. V roce 2016  Audi představí zcela nové modely A4 allroad, Q1, Q5 a výkonnou SQ7.

Tým AUTOiNDEX.cz
Motoristický portál AUTOINDEX.CZ se řadí mezi jednu z nejnavštěvovanějších databází autobazarů a soukromé auto inzerce včetně sítě prodejců z celé ČR. Soukromá auto inzerce je zcela zdarma a v její nabídce se nachází přes 20.000 pravidelně aktualizovaných vozů. Mezi další služby patří internetový obchod s autopříslušenstvím a různými doplňky. Atraktivitu rovněž zajišťují testy a recenze těch nejzajímavějších automobilových novinek na evropských trzích.