Porsche 718 Cayman GTS – sportovní všeuměl

Porsche 718 Cayman GTS – sportovní všeuměl

Porsche nedávno představilo špičkovou verzi modelu Cayman s označením GTS. Jelikož se ultimativní Cayman GT4 už nevyrábí, jedná se o to nejlepší, co si v této modelové třídě můžete dopřát. A nebudete litovat.
zobrazit
Renault Mégane R.S. Trophy – vybroušený diamant

Renault Mégane R.S. Trophy – vybroušený diamant

Oproti standardnímu Méganu R.S. má ultimativní varianta Trophy výkon zvýšený na 300 koní a přidává ještě ostřejší podvozek Cup. Stotisícový rozdíl v pořizovací ceně má být vyvážen ještě větším adrenalinem za volantem. Je tomu opravdu tak?
zobrazit
Škoda Karoq Sportline 1.5 TSI  – v klidu sportovně

Škoda Karoq Sportline 1.5 TSI – v klidu sportovně

Škoda doslova miluje designové hrátky a ani Karoq s výbavou Sportline není výjimkou. Testovali jsme skvěle vybavené SUV s atraktivním vzhledem a benzinovým čtyřválcem 1.5 TSI pod kapotou. Jak se s ním jezdí?
zobrazit

BMW i3 1.2i Sedan07.11.2019

Ste potrebovali peniaze pôžičky medzi jednotlivcami vyrovnať sa s finančnými problémami konečne dostať zo slepej uličky, že banky provokovať zamietla úver aplikácie súbory? Od dnešného dňa si starosti viac, som konkrétny finančný expert môcť si úver v rozmedzí 2500 € do 650,000 € podľa vašich potrieb s podmienkami, ktoré bude váš život jednoduchší. Ak naozaj potrebujete úver, prosím, kontaktujte ma priamo na e-mail : katalinszatmari4@gmail.com

10 Kč Mám zájem
Záladní parametry
Výrobce:BMW
Model:i3
Karosérie:Sedan
Motor:1.2i
Palivo:benzín
Rok výroby:2000
Dodatečné parametry
Typ motoru:

Fotogalerie

Reklama:
  • Citroen - 100 let -
  • Kvalitní díly.cz -
  • Citroen -
  • Janovapec -
  • Povinné ručení
    Využijte také možnosti sjednat si výrazně levnější povinné ručení přes internet.
  • Racinglife -
  • Awis -